MBK Oceo 125 vs Linhai LH125T-12 (2012)
Spec comparison
| Spec | MBK Oceo 125 | Linhai LH125T-12 |
|---|---|---|
| Model year | 2012 | 2012 |
| Price | — | — |
| Engine | 125 cc | 125 cc |
| Horsepower | 12 hp | 8 hp |
| Torque | 12 Nm | 7 Nm |
| Weight | 159 kg | 100 kg |
| Seat height | 31 mm | — |